Interiéry s tváří, osobité, funkční, originální

17.11.2011 15:39

Každý z nás chce mít domov, v němž se cítí dobře. Teprve obklopeni věcmi, které jsou nejen pěkné na pohled, ale také skvěle plní svou funkci, si můžeme naplno užívat své soukromé zázemí, relaxovat a nabírat síly na plnění každodenních pracovních povinností. Vytvořit takové prostředí je však umění, jež je výsledkem symbiózy citu pro věc, talentu, znalostí a zkušeností. To všechno – včetně empatického přístupu ke klientům – najdete u odborníků z firmy Interiery 4U.

Klíčem k úspěchu při tvorbě každého interiéru je řád, logika a ergonomie. Bez těchto důležitých atributů se neobejde žádná část bytu či domu, na významu však nabývají zejména v souvislosti se zařizováním kuchyně. Její důležitost v posledních letech roste, z někdejší popelky se kulinářskému centru vrací zasloužená a léty prověřená pozice srdce domova. Není proto divu, že výrobci i designéři tomuto prostoru věnují tolik pozornosti.

Pracovníci Interiery 4U jsou naštěstí doma jak v materiálových a architektonických trendech, tak ve schopnosti zohlednit nároky, potřeby, představy a možnosti konkrétního zákazníka. Dovedou realizovat kuchyně s čitelným designem a dokonalou funkčností, jejíchž nedílnou součástí jsou nejnovější technologie. Ať už v minimalistickém či rustikálním stylu, vždy si dovedou poradit s tím, aby výsledná realizace odrážela osobnost svého majitele a dokonale využívala prostoru, který je k dispozici.

Koncepce vždy začíná prozkoumáním „terénu“, zhodnocením veškerých prostorových i finančních možností, součtem požadavků majitelů bytu. Kuchyně totiž musí akceptovat obecně platné ergonomické zákonitosti a aplikovat je na konkrétní osoby, které ji budou užívat. Nejen například pokud jde o jejich tělesný vzrůst, orientaci levák – pravák, ale i z hlediska pohybových schopností a mobility. Teprve pak je možné uspořádat nábytek a spotřebiče do zcela funkčních a účelných zón, v nichž bude radost se pohybovat, konverzovat, pracovat, jíst...

Z pohledu současných trendů nelze opomenout stále častější spojování kuchyní s jídelnami a obývacími pokoji, což vyžaduje celkový designový soulad. Styl a materiály v kuchyni musí ladit s ostatním prostorem, což pro designéry firmy Interiery 4U není vůbec problém. V duchu nabídky trhu pracují s řadou povrchů, kromě nejlevnějších laminovaných i s dvířky fóliovanými, lakovanými, dýhovanými a masivními, s pracovními deskami z vysokotlakých laminátů, přírodního i umělého kamene či luxusního corianu nebo kerrocku. Postarají se samozřejmě také o vybavení kuchyně potřebnými spotřebiči, doporučí a namontují optimální variantu, která nejlépe odráží představy a možnosti zákazníka. Vzhledem k tomu, že se zaměřují především na kvalitu, jsou v jejich portfóliu výrobky od osvědčených firem, jako je Miele, Whirlpool, Bauknecht, Elica, Brandt, Fratelli Onofri, není však pro ně problém akceptovat i jiné preference zákazníka. Také z pohledu kuchyňského nábytku jsou v kontaktu s renomovanými výrobci zvučných jmen, k nimž patří například Koryna, Rotpunkt, Balerina Küchen, Woodface… Přestože jde ve všech směrech především o kvalitu, realizace v žádném případě není na „dlouhé lokte“: celý proces včetně zaměření prostoru, vypracování dvou variant návrhů a namontování veškerého zařízení zabere pouhých 6-8 týdnů.

Pro firmu však není „malým soustem“ ani drobná zakázka, byť by šlo „pouze“ o výběr digestoře… Jsou schopni najít pro vás na trhu přesně takový výrobek, jaký potřebujete, a to se stejnou péčí, s jakou se věnují i objemově mnohem větším realizacím. Váží si totiž každého zákazníka, vsázejí na své dobré jméno, jež získávají právě pozitivními referencemi. Pokud tedy chcete záruku odborného, pečlivého, zodpovědného, designově a funkčně zdařilého přístupu, vsaďte na Interiery 4U.

Kontakty:

Interiery 4U

Prodejna - showroom
Radlická 117
158 00 Praha 5
tel.: 273 130 282
e-mail: info@interiery4u.cz
www.interiery4u.cz