Rýmařovské domy - dostupné bydlení pro náročné

19.05.2011 19:58

Společnost RD Rýmařov s.r.o. má ve své nabídce kolem 20 typových domů a nepřeberné množství jejich variant a různých architektonických doplňků. Přesto společnosti neschází variabilita a zákazník tak není zbaven možnosti realizovat své představy a sny, protože technická dokumentace je zpracovávána na základě individuálních požadavků. Každý dům se tak stává neopakovatelným originálem.

 

Technologie výroby rýmařovských domů

Domy firmy RD Rýmařov jsou stavěny na bázi lehké prefabrikace dřeva. Nosné prvky tvoří masivní dřevěná smrková konstrukce. Domy jsou montovány z velkoplošných panelů, jejichž skladba je podřízená přísným tuzemským i evropským normám. Tato technologie je zárukou dlouhé životnosti, vysoce kvalitní tepelné izolace a spolehlivých protipožárních vlastností.

Domy vynikají ekonomikou svého provozu, vyplývající z kvalitní tepelné izolace obvodových a stropních konstrukcí. Izoloaci obvodové konstrukce je možné zvýšit přidáním izolační předstěny o tloušťce 40 mm nebo 60 mm, a tím navýšit tepelnou ochranu domu.

Nízká hodnota součinitele prostupu tepla stěnové konstrukce U=0,18 W/m2 K zajišťuje tepelnou pohodu v mrazivé zimě stejně jako v horkých letních dnech. Kvalitní skladba konstrukcí zaručuje nízkou tepelnou ztrátu domů a tím i nízké náklady na vytápění.

Domy firmy RD Rýmařov s. r. o. se řadí mezi ekologické domy, které jsou jak v průběhu výroby, tak i užívání velmi šetrné k životnímu prostředí a naplňují tím trend trvale udržitelného rozvoje v rámci stavebnictví.

Obvodové stěny mají při zachování stejných nebo lepších tepelně-izolačních a dalších parametrů tloušťku pouze 25,7 cm, čímž se v porovnání s klasickou stavbou významně šetří podlahová plocha. U průměrně velkého domu tato úspora představuje při stejné zastavěné ploše až jednu celou místnost navíc.

 

Typový rodinný dům Kubis 88

Svým architektonickým pojetím se tento dům vymyká tradičnímu ztvárnění, ale právě to mu umožňuje nejefektivněji využít zastavěnou plochu. U tohoto dvojpodlažního domu s pultovou střechou je forma zcela podřízena účelu. Je zde zúročena snaha o maximální funkčnost, čistotu jednoduchých linií a osobitý styl. Zvláštní pozornost je věnována účelnosti a potřebám dnešní moderní rodiny.

Konstrukční systém se řadí mezi novodobý. Dispozice je otevřená, moderně řešená s velkým ohledem na funkčnost a využitelnost obytného prostoru. Pultová střecha umožňuje plnohodnotné využití podkroví a dodává domu netradiční vzhled. Funkčnost a užitné vlastnosti domu zvyšuje situování objektu s ohledem na tepelné zisky z jižní, prosklené strany domu.

 

Cena a financování Kubis 88

Cena typového rodinného domu Kubis 88 je 2 762 100 Kč včetně 10% DPH. Kromě toho společnost RD Rýmařov nabízí svým klientům výhodnou hypotéku od Komerční banky. Díky této atraktivní nabídce tak snadno a rychle zajistíte financování Vašeho bydlení.

 

Ukázka realizací

VSTUP do fotogalerie

Zdroj: www.rdrymarov.cz